Serdecznie dziękujemy osobom i instytucom zaangażowanym w realizację 3. Suwalskich Teatr-Akcji 2008
Organizator:
Stowarzyszenie Aktywności Społeczno-Artystycznej "Nie Po Drodze"
Teatr Form Czarno-Białych „Plama”
Mecenat:
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego; Fundacja J&S PRO BONO POLONIAE; Urząd Miasta Suwałki: Prezydent Józef Gajewski, Zastępca Prezydenta Marek Buczyński, Naczelnik Wydziału Kultury i Turystyki Alicja Andrulewicz, Inspektor Wydziału Kultury i Turystyki Joanna Sztelmer.
Patroni medialni:
TVP3 Białystok; Gazeta Współczesna: Redaktor Naczelny Konrad Kruszewski, Natalia Tur; Tygodnik Suwalski: Redaktor Naczelny Stanisław Kulikowski, Redaktor Agnieszka Szyszko; Polskie Radio Białystok: Prezes Zarządu Mirosław Bielawski, Wiceprezes Zarządu Barbara Bojaryn-Kazberuk, Kierownik Biura Marketingu i Promocji Marzanna Radek, Redaktor Olga Gordiejew-Pobot, Redaktor Jan Smyk, Redaktor Monika Skwierczyńska, Redaktor Renata Siepka; Radio 5: Redaktor Naczelny Andrzej Łukowski, Redaktor Emilia Klejmont; Portal suwalki.info: Piotr Sudnikowski; Portal Suwalki24.pl: Tadeusz Moćkun; Portal wp.pl: Przemysław Zbróg; Portal forum.suwalki.pl; Portal 4suwalki.pl
Współorganizatorzy:
Młodzieżowy Dom Kultury w Suwałkach: Dyrektor Bożena Kamińska, Wicedyrektor Jagoda Tylenda, Tadeusz Grygieńć, Mirosława Krymska; Regionalny Ośrodek Kultury i Sztuki w Suwałkach: Dyrektor Mariusz Klimczyk, Krzysztof Masłowski, Bogdan Topolski, Bernard Bogdan, Anatolia Gagacka.
Partnerzy:
Dom Pracy Twórczej w Wigrach: Dyrektor Agnieszka Tarasiuk, Mariola Mitros, Urszula Topolska; Gminny Ośrodek Kultury w Raczkach: Dyrektor Izabela Muszczynko, Marcin Halicki; Starostwo Powiatowe w Suwałkach: Szczepan Ołdakowski, Wojciech Pająk; Pizzeria- Galeria “Rozmarino”: Piotr Bagiński; Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu: Dyrektor Jerzy Moszkowicz, Tadeusz Wieczorek, Wojciech Nowak.
Wsparcie organizacyjne:
Suwalska Spółdzielnia Mieszkaniowa: Prezes zarządu Stanisław Krzysztof Mażul; Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach: Prezes Zarządu Witaliasz Rychlik, Dyrektor ds. Eksploatacji Włodzimierz Marczewski; Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach: Dyrektor Zbigniew Jan Wisiecki, Kierownik Sławomir Drejer, Kierownik Władysław Ewko; Miejska Dyrekcja Inwestycji w Suwałkach - Dyrektor Romuald Koleśnik; Zarząd Budynków Mieszkalnych: Dyrektor Marian Luto, Jacek Koniaszewski, Ryszard Ołów, Irena Zdanio; Muzeum Okręgowe w Suwałkach: Dyrektor Jerzy Brzozowski; Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach: Magdalena Wołowska-Rusińska; Zespół Szkół im. Gen. L. M. Paca: Marek Klekotko, Józef Poźniak.
Sponsorzy:
Bank BGŻ
Donatorzy:
Pizzeria Da Grasso; Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Wsparcie informatyczne:
DBS Systems: Łukasz Korol, Grzegorz Sadowski
Obsługa graficzna:
Sławomir Warmbier
Koordynator:
Krzysztof Dziemian
Sztab organizacyjny:
Mirosława Krymska, Izabela Giczewska, Marta Grzymkowska, Agnieszka Winnik-Pomichter, Kamila Brodowska, Krzysztof Rudowicz, Krzysztof Dziemian.
Biuro Teatr-Akcji:
Marta Grzymkowska, Milena Bojarczuk.
Public Realations:
Agnieszka Winnik-Pomichter
FotoVideo-dokumentacja:
Agnieszka Winnik-Pomichter, Jakub Dziemian, Tobiasz Żuk, Dariusz Stabiński, Krzysztof Dziemian.
Wolontariusze i pomoc wszelka:
Karolina Brodowska, Olga Bałon, Dariusz Stabiński, Paweł Bydelski, Joanna Tomal, Dawid Grzymkowski, Urszula Kujałowicz, Marcin Żukowski, Jakub Krauze, Tadeusz Dziemian, Jan Czerniecki, Daniel Kujałowicz, Paulina Zielińska, Magdalena Sowul, Marcin Lewoń, Paula Kamińska, Mietek Iwaszko, Jakub Dziemian, Zuzanna Baranowska, Marlena Maliszewska, Aleksandra Chomicz, Anna Gałażewska, Krzysztof Leszczyński, Pamela Leończyk, Joanna Malesińska, Paweł Urbanowicz, Jakub Kot, Weronika Dzikielewska, Franciszek Szumiński, Tobiasz Żuk.
Artyści:
Spektakl Sen Wahazara Teatr Fuzja: Filip Kwiatkowski, Jadwiga Łukaszewska, Joanna Wąż, Joanna Janicka, Piotr Bigus, Piotr Wojtyniak, Alicja Zygadlewicz, Ewa Prądzyńska, Natalia Zawodna, Monika Lewicka, Tomasz Rozmianiec, Anna Woźniak.
Spektakl Co się dzieje z modlitwami niegrzecznych dzieci Teatr NiePogodzinach: Krzysztof Rudowicz, Małgorzata Makowska, Agnieszka Winnik-Pomichter, Joanna Lewoc, Artur Korzun, Magdalena Chmielewska, Joanna Łupinowicz.
Spektakl Cafe Strada: Teatr Fuzja: Filip Kwiatkowski, Jadwiga Łukaszewska, Joanna Wąż, Joanna Janicka, Piotr Bigus, Piotr Wojtyniak, Alicja Zygadlewicz, Ewa Prądzyńska, Natalia Zawodna, Monika Lewicka, Agnieszka Gacek, Anna Woźniak, Tomasz Rozmianiec; Teatr Form Czarno-Białych Plama: Zuzanna Baranowska, Izabela Giczewska, Marlena Maliszewska, Aleksandra Chomicz, Katarzyna Walasek, Anna Gałażewska, Krzysztof Leszczyński, Franciszek Szumiński, Pamela Leończyk, Joanna Malesińska, Paweł Urbanowicz, Krzysztof Dziemian, Krzysztof Rudowicz.
Widowisko multimedialne Czas Matek Teatr Ósmego Dnia: Ewa Wójciak, Halina Chmielarz, Karolina Pawełska, Agata Elsner, Adam Borowski, Marcin Kęszycki, Jacek Chmaj, Marcin Głowiński, Dominik Złotkowski, Jaub Kapral, Andrzej Majos, Tomasz Michniewicz, Przemysław Mosiężny, Miłosz Michalak, Jacek Nowaczyk, Jakub Staśkowiak.
Spektakl kukiełkowy Przygody Pana Ch. W. de Prącie: Jakub Kapral.
Spektakl McGyver Paluchosky & end Teatr Realistyczny: Robert Paluchowski.
Warsztaty i zabawy artystyczne dla dzieci Dom Pracy Twórczej w Wigrach: Krzysztof Dziemian, Paweł Urbanowicz, Kamila Brodowska, Izabela Giczewska, Mirosława Krymska, Krzysztof Rudowicz, Paula Kamińska, Daniel Kujałowicz.
Spektakl Ptam Teatr Form Czarno-Białych Plama: Aleksandra Chomicz, Zuzanna Baranowska, Izabela Giczewska, Anna Gałażewska, Adrianna Krymska, Jakub Kot, Krzysztof Leszczyński, Antoni Łoziński, Marlena Maliszewska, Dominika Panek, Paweł Urbanowicz, Anna Sznurkowska, Franciszek Szumiński, Pamela Leończyk, Dominik Szumiński.
Widowisko Santa Polonia: Teatr Realistyczny: Kaśka Chojecka, Iwona Konecka, Kasia Pągowska, Anka Sadowska, Marcin Foks, Piotr Magdziarz, Robek Paluchosky; Teatr Form Czarno-Białych Plama: Mirka Krymska, Maryś Lewoń, Joanna Malesińska, Pamela Leończyk, Jakub Kot, Antoni Łoziński, Paweł Urbanowicz, Weronika Dzikielewska, Agnieszka Winnik-Pomichter, Dominik Szumiński, Krzysztof Leszczyński.
Zespół Dikanda: Ania Witczak, Kasia Dziubak, Daniel Kaczmarczyk, Piotr Rejdak, Grzegorz Kolbrecki.
Zespół Nagual: Leonid Pavlyonok, Anaka Shaposhnikova, Yuri Naumenko, Benjamine Cope.
Otwarte warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży na Kaczym Dołku: Krzysztof Dziemian, Mieczysław Iwaszko, Marta Grzymkowska, Paweł Urbanowicz, Marcyś Lewoń, Kamila Brodowska, Jakub Kot, Izabela Giczewska, Joanna Malesińska.